(7625)
1574 Reviews
Fast deliveries
Affordable shipping
- Brand: Nelly
- Color: Coral
- Article number: 253745-0133
- Material: 64% Polyester, 33% Viscose (lenzing™ ecovero™), 3% Elastane
- Standarddelivery: Shipping 19.99zł, 3-5 business daysRead more about delivery here
- 14 days right of return. For more info about exchanges and returnsclick here
- Secure payments: choose between credit card or direct payment via Dotpay.Read more about payments here
- Pants by Nelly
- Stretchy, soft material
- Long legs
- Tie at waist
- Straight style
- Inner leg length: 82 cm
- Brand: Nelly |
- Color: Coral |
- Article number: 253745-0133
Anja F
Verified Buyer
2026-06-01


Color: Taupe
Size: Small
Naprawdę lubię te spodnie, bo są bardzo wygodne, ale muszę przyznać, że jakość nie jest najlepsza. Mam je na sobie już trzeci raz i dopiero teraz zauważyłam małą dziurkę, bo szew się rozszedł!!! Dopiero teraz zorientowałam się, że wzięłam zły rozmiar!! Zamówiłam S, a dostałam M. Kiedy pierwszy raz przymierzyłam, zastanawiałam się, dlaczego są takie duże, ale nie chciałam ich odsyłać z powodu kosztów wysyłki i myślałam, że spodnie są po prostu za duże. Teraz, kiedy je zobaczyłam, niestety jest już za późno, żeby wymienić je na S i myślę, że to naprawdę smutne i mnie wkurza.
Cześć Anja,
Bardzo nam przykro, że otrzymałeś wadliwy przedmiot, szczerze przepraszamy 🥺
Zalecamy złożenie skargi za pośrednictwem naszej strony internetowej. Następnie skontaktuje się z Tobą nasz pracownik, aby udzielić dalszej pomocy.
Dziękujemy za opinię i mamy nadzieję, że uda nam się szybko i sprawnie rozwiązać Twój problem ❤
Miłego dnia
/Zespół Nelly
Anja F
Verified Buyer
2026-06-01


Color: Taupe
Size: Small
Naprawdę lubię te spodnie, bo są bardzo wygodne, ale muszę przyznać, że jakość nie jest najlepsza. Mam je na sobie już trzeci raz i dopiero teraz zauważyłam małą dziurkę, bo szew się rozszedł!!! Dopiero teraz zorientowałam się, że wzięłam zły rozmiar!! Zamówiłam S, a dostałam M. Kiedy pierwszy raz przymierzyłam, zastanawiałam się, dlaczego są takie duże, ale nie chciałam ich odsyłać z powodu kosztów wysyłki i myślałam, że spodnie są po prostu za duże. Teraz, kiedy je zobaczyłam, niestety jest już za późno, żeby wymienić je na S i myślę, że to naprawdę smutne i mnie wkurza.
Cześć Anja,
Bardzo nam przykro, że otrzymałeś wadliwy przedmiot, szczerze przepraszamy 🥺
Zalecamy złożenie skargi za pośrednictwem naszej strony internetowej. Następnie skontaktuje się z Tobą nasz pracownik, aby udzielić dalszej pomocy.
Dziękujemy za opinię i mamy nadzieję, że uda nam się szybko i sprawnie rozwiązać Twój problem ❤
Miłego dnia
/Zespół Nelly